Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82152
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1394 16:30
تعداد بازدید : 2044

اطلاعیه انتخاب واحد ترم اول تحصیلی 95-94

برنامه درسی ترم اول تحصیلی 95-94

برنامه و ساعت درسی نیمسال اول تحصیلی 95-94
اطلاعیه انتخاب واحد ترم اول سال تحصیلی 95-94
قابل توجه دانشجویان محترم:

برای انتخاب واحد نیمسال اول 95-94
از تاریخ 94/06/15 لغایت 94/06/18 به سامانه گلستان مراجعه نمایید.
شروع کلاس ها از تاریخ 94/06/21 می باشد.

برای مشاهده برنامه درسی به تفکیک گروه های آموزشی به برنامه زیر مراجعه نمایید.

                                                                معاونت آموزش و پژوهش
                                                                دانشکده صدا و سیما قم



دوره 19تولید سیما  -ترم سوم

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

زبان تخصصی

1202257

1202258

2

معافی

پنج شنبه

16-14

2

برنامه سازی تلویزیونی پیشرفته (2

1202202

3

فردرو

چهارشنبه

17-14

3

بررسی و تحلیل آثار تلویزیونی

1202205

3

رضا داد

پنج شنبه

13-30/10

4

کارگاه پایان نامه نویسی

1202264

2

هرمزی زاده

پنج شنبه

10-8

5

طراحی برای تولید

1202222

2

پاسدار

چهارشنبه

12-10

 

دوره 20 تولید سیما وشبانه 2 -ترم سوم

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

زبان تخصصی

1202257

1202258

2

 

معافی

پنج شنبه

18-16

2

برنامه سازی تلویزیونی پیشرفته 2

1202202

 

3

فردرو

چهارشنبه

17-14

3

بررسی و تحلیل آثار تلویزیونی

1202205

3

رضاداد

پنج شنبه

30/10-8

4

کارگاه پایان نامه نویسی

1202264

2

هرمزی زاده

پنج شنبه

12-10

5

طراحی برای تولید

1202222

2

پاسدار

چهارشنبه

12-10

دوره 21 تولید سیما-ترم اول

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

مبانی ارتباطات جمعی

1202252

2

اذربخش

دوشنبه

16-14

2

سمینار حکمت و هنر اسلامی

1202225

2

دیباجی

دوشنبه

18-16

3

تهیه کنندگی برای تلویزیون

1202204

3

صالحی زاده

دوشنبه

11-8

4

مخاطب شناسی تلویزیون

1202200

2

اکبری

چهارشنبه

12-10

5

شناخت ابزار درتلویزیون و سینما

1202227

2

صدر

پنج شنبه

16-14

دوره 3 شبانه تولید سیما- ترم اول

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

مبانی ارتباطات جمعی

1202252

2

اسلامی تنها

پنج شنبه

16-14

2

سمینار حکمت و هنر اسلامی

1202225

2

صادقی

پنج شنبه

12-10

3

تهیه کنندگی برای تلویزیون

1202204

3

پاسدار

چهارشنبه

17-14

4

مخاطب شناسی تلویزیون

1202200

2

اکبری

چهارشنبه

10-8

 

شناخت ابزار درتلویزیون و سینما

1202227

2

صدر

پنج شنبه

18-16

 

دوره 11علوم ارتباطات اجتماعی-ترم سوم

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

تحلیل محتوای پیام های ارتباطی

1201106

3

پویا

دوشنبه

11-8

2

ارتباطات و توسعه

1201102

3

صادق نیا

دوشنبه

18-15

3

مبانی حقوق بین المللی ارتباطات

1201104

3

سرابی

پنج شنبه

12-9

4

کارگاه پایان نامه نویسی

1201155

2

گودرزی

چهارشنبه

16-14

5

مبانی مطالعات انتقادی در ارتباطات اجتماعی

1201121

3

امیرکاوه

چهارشنبه

11- 8

دوره 12 علوم ارتباطات اجتماعی-ترم سوم

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

تحلیل محتوای پیام های ارتباطی

1201106

3

پویا

چهارشنبه

11- 8

2

ارتباطات و توسعه

1201102

3

اذربخش

چهارشنبه

17-14

3

مبانی حقوق بین المللی ارتباطات

1201104

3

سرابی

پنج شنبه

17-14

4

کارگاه پایان نامه نویسی

1201155

2

گودرزی

چهارشنبه

19-17

5

مبانی مطالعات انتقادی در ارتباطات اجتماعی

1201121

3

امیرکاوه

دوشنبه

11- 8

دوره 3 شبانه علوم ارتباطات اجتماعی-ترم اول

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

مبانی ارتباطات جمعی

1201151

2

امیرکاوه

چهارشنبه

16-14

2

افکار عمومی و مخاطب شناسی

1201152

2

اکبری

چهارشنبه

18-16

3

مبانی برنامه سازی رادیو و تلویزیون

1201153

2

امیری تهرانی

چهارشنبه

10- 8

4

کاریرد امار درپژوهش های ارتباطی

1201103

2

کاظمی

پنج شنبه

10- 8

5

نظریه های جامعه شناسی ارتباطات

1201139

2

متقی زاده

چهارشنبه

12-10

6

زبان انگلیسی عمومی

کارگاهی

3

یزدیان

پنج شنبه

13-10

 

دوره 13 علوم ارتباطات اجتماعی-ترم اول

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

مبانی ارتباطات جمعی

1201151

2

اذربخش

چهارشنبه

19-17

2

افکار عمومی و مخاطب شناسی

1201152

2

اکبری

چهارشنبه

16-14

3

مبانی برنامه سازی رادیو و تلویزیون

1201153

2

صالحی زاده

چهارشنبه

12-10

4

کاریرد امار درپژوهش های ارتباطی

1201103

2

کاظمی

پنج شنبه

30/12-30/10

5

نظریه های جامعه شناسی ارتباطات

1201139

2

متقی زاده

چهارشنبه

10- 8

6

زبان انگلیسی عمومی

کارگاهی

3

معافی

پنج شنبه

30/10- 8

 

 

دوره 1 شبانه علوم ارتباطات اجتماعی-ترم چهارم

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

مبانی مطالعات انتقادی در ارتباطات جمعی

1201121

3

امیرکاوه

دوشنبه

11- 8

2

ارتباطات و توسعه

1201102

3

اذربخش

چهارشنبه

17-14

3

تحلیل محتوای پیام ارتباطی

1201106

3

پویا

چهارشنبه

11- 8

4

تکنولوژی های جدید ارتباطات

1201125

3

رحیمی سجاسی

دوشنبه

18-15

دوره 2 شبانه علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

تحلیل محتوای پیام ارتباطی

1201125

3

پویا

چهارشنبه

11- 8

2

ارتباطات و توسعه

1201102

3

اذربخش

چهارشنبه

17-14

3

مبانی حقوق بین المللی ارتباطات

1201104

3

سرابی

پنج شنبه

12- 9

4

کارگاه پایان نامه نویسی

1201155

2

گودرزی

چهارشنبه

19-17

5

مبانی مطالعات انتقادی در ارتباطات جمعی

1201121

3

امیرکاوه

دوشنبه

11- 8

 

دوره 9  ادبیات نمایشی-ترم سوم و شبانه 1

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

زبان تخصصی 2

1203353

1203354

2

یزدیان

شنبه

18-16

2

اقتباس از متون دینی

1203362

2

یوسف زاده

شنبه

12-10

3

نگارش برای رادیو و تلویزیون

1203313

2

سرکارپور

شنبه

16-14

4

مبانی نقد ادبیات نمایشی (1)

1203300

2

ازاد

دوشنبه

10- 8

5

جنبه های نمایشی در ادبیات فارسی (1)

1203306

2

ازاد

دوشنبه

12-10

6

کارگاه پایان نامه نویسی

1203364

2

میرخندان

دوشنبه

18-16

دوره 10  ادبیات نمایشی- ترم اول

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

ادبیات داستانی

1203360

2

کاویانی

یکشنبه

18-16

2

مبانی فیلمنامه نویسی

1203363

2

داود ابادی

یکشنبه

16-14

3

زبان تخصصی(1)

1203365

2

یزدیان

یکشنبه

12-10

4

حکمت هنر اسلامی

1203327

2

میرخندان

یکشنبه

10- 8

5

تاریخ تطبیقی ادبیات ایران و جهان(1)

1203303

2

عزتی پرور

دوشنبه

12-10

دوره شبانه2  ادبیات نمایشی- ترم اول

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز کلاس

ساعت کلاس

1

ادبیات داستانی

1203360

2

کاویانی

یکشنبه

16-14

2

مبانی فیلمنامه نویسی

1203363

2

داود ابادی

یکشنبه

18-16

3

زبان تخصصی(1)

1203365

2

یزدیان

دو شنبه

10- 8

4

حکمت هنر اسلامی

1203327

2

خبری

دو شنبه

16-14

5

تاریخ تطبیقی ادبیات ایران و جهان(1)

1203303

2

عزتی پرور

دو شنبه

12-10

ثبت شده توسط : احمد مهدیه

نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.