Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 75931
تاریخ انتشار : 16 خرداد 1394 17:38
تعداد بازدید : 3028

زمان بندی مصاحبه آزمون

برنامه زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون سراسری 1394 در رشته های کارشناسی ارشد دانشکده صدا و سیما ـ قم جهت آگاهی از زمان مصاحبه به فایل پیوست مراجعه نمایید

 

بسمه تعالی

به حول و قوه الهی و با استعانت از حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف نتایج مرحله اول آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشکده صدا و سیما قم 1395-1394 در رشته های "مجموعه هنرهای نمایشی(تولید سیما و ادبیات نمایشی)"و "علوم ارتباطات اجتماعی"، به شرح زیر اعلام می گردد.
تذکرات بسیار مهم: ضروری است متقاضیان به نکات زیر توجه نمایند:
1.    مصاحبه علمی، هنری داوطلبان پذیرفته شده برای مصاحبه در روزهای دوشنبه1394/03/18تا سه شنبه 1394/03/26بر اساس زمانبندی زیر خواهد بود.
2.    کلیه متقاضیان لازم است پرینت کارنامه آزمون سراسری ارشد خود را در روز مصاحبه همراه داشته باشند.
3.    ضروری است تمامی داوطلبان حوزوی اصل مدرک سطح 2 یا برگه ارزیابی دروس حوزوی خود را که حتما ممهور به مهر حوزه باشد در روز مصاحبه همراه داشته باشند درغیر این صورت قبولی آنها کان لم یکن تلقی خواهد شد.
4.    داوطلبانی که دارای مدرک لیسانس از دانشگاه ها و موسسات حوزوی مورد تایید دانشکده می باشند، ضروری است در روز مصاحبه تصویرگواهی موقت یا مدرک کارشناسی خود را با ریز نمرات ممهور به مهر دانشگاه مربوطه را همراه خود داشته باشند.
5.    داوطلبان لازم است در روز مصاحبه مجموعه سوابق شغلی و حرفه ای، فعالیت های مربوط به حوزه تخصصی رشته پذیرفته شده، فعالیت های رسانه ای، تجربیات، کتاب ها، پژوهشها، مقالات تالیفی، ترجمه، گردآوری، نقد و..... را با مستندات مربوطه همراه خود داشته باشند.
6.    مصاحبه شامل: میزان شناخت مباحث تخصصی رشته مربوطه، قدرت استدلال و تبیین، سوالات حوزوی در حد پایه 9(برای داوطلبان حوزوی) و سوابق تجربی و سایر قابلیت های لازم می باشد.
7.    لازم است تمامی داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول آزمون یک ساعت قبل از ساعت مقرر برای مصاحبه، جهت تکمیل فرم های مربوطه حضور داشته باشد.
8.    شرایط پذیرش دانشکده صدا و سیما قم مواردی است که در زیر آمده است، بدیهی است عدم دارا بودن هرکدام از شرایط حتی در صورت حضور در مصاحبه و کسب نمره علمی قبولی آنها کان لم یکن تلقی خواهد شد.
شرایط عمومی:
1.    اعتقاد و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی
2.    تابعیت جمهوری اسلامی ایران
3. حداکثر سن 30 سال تمام.(متولدین1/7/ 1364 به بعد،  خدمت سربازی به این مدت افزوده می گردد. به استثنای داوطلبانی که کارمند رسمی سازمان صداوسیما بوده و حداقل 12 سال از خدمت آنها باقی مانده باشد) کارمندان رسمی سازمان صداو سیما زمان مراجعه برای مصاحبه حتما تصویر حکم کارگزینی به همراه داشته باشند
4. داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی" نداشتن غیبت از نظر نظام وظیفه"
شرایط اختصاصی:
1.    داشتن مدرک تحصیلی سطح 2 حوزه علمیه(اتمام پایه 9) یا کارشناسی مراکز مورد تایید حوزه علمیه قم (برای داوطلبان حوزوی و مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای داوطلبان غیر حوزوی )
2.    سلامت کامل جسمی و روانی به تائید مرکز بهداشت سازمان صدا وسیما
3.    موفقیت در گزینش عقیدتی و علمی منطبق با سیاست های سازمان صداو سیما
4.    پذیرفته شدگان نهایی نباید در استخدام رسمی، پیمانی، قراردادی و .... هیچ ارگان، نهاد یا اداره دیگری باشند و از قبل نیز تعهد خدمت نداشته باشند.
5.    هیچگونه امکان تامین خوابگاه و اسکان موقت در دانشکده برای پذیرفته شدگان نهایی وجود ندارد.
6.    همه داوطلبان پذیرفته شده باید تمامی واحدهای پیشنیاز اعلامی از سوی دانشکده را بگذرانند.
7.    پذیرفته شدگان نهایی باید آمادگی حضور تمام وقت در طول دوره تحصیل در دانشکده را داشته باشند. بنابراین برگزاری کلاس های دانشکده به صورت 5 روز در طول هفته می باشد.
8.    امکان جذب و اشتغال پس از فارغ التحصیلی پذیرفته شدگان نهایی صرفاً در صورتی است که شرایط همکاری فارغ التحصیل برای سازمان محرز گردد.
9.    تاکید می شود صرفاً پذیرفته شدگان نهایی که پس از فارغ التحصیلی واجد شرایط همکاری در سازمان صدا و سیما بوده امکان جذب آنها در سازمانی وجود دارد و این عده از داوطلبان باید آمادگی خدمت در هر یک از مراکز صدا و سیما به تشخیص سازمان را در سراسر کشور داشته باشد.
10.    عدم مراجعه در تاریخ های مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد و به مراجعات بعد از آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبان می بایست جهت انجام مراحل مصاحبه برابر جدول زمانبندی و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل به آدرس قم : خیابان  بلوار امین – دانشکده صدا و سیما قم مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز:
1-    اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
2-    اصل و تصویر کارت ملی
3-    1قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده ( کپی قابل قبول نیست)
4-    گواهی اشتغال به تحصیل جهت دانشجویان ترم آخر با قید معدل و تعداد واحدهای گذرانده شده
5-    اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی
6-    اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا مدرکی که روشن کننده وضعیت نظام وظیفه داوطلب باشد
7-    پرینت کارنامه آزمون سراسری ( از سایت سازمان سنجش قابل دریافت می باشد)
8-    داوطلبان در رشته های کارشناسی ارشد هنرهای نمایشی و علوم ارتباطات آثار پژوهشی و یا نمونه کارهای تولید شده خود را همراه داشته باشند

                                                    معاونت آموزش و پژوهش دانشکده صدا و سیما قم
                                                 شماره تلفن
                                                   02532902299 
       

 

 

جدول زمان­بندی مصاحبه داوطلبان

علوم ارتباطات اجتماعی

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

زمان مصاحبه

 

1

عليرضا

ابوالقاسم اصفهاني

دوشنبه 18/ 03/ 1394

8:30-8:50

 

2

محمد

احمدي

دوشنبه 18/ 03/ 1394

8:50-9:10

 

3

فرشاد

اميني

دوشنبه 18/ 03/ 1394

9:10-9:30

 

4

علي اكبر

باطبي

دوشنبه 18/ 03/ 1394

9:30-9:50

 

5

سيداحمد

بهدارپور

دوشنبه 18/ 03/ 1394

9:50-10:10

 

6

مهدي

ترابي گودرزي

دوشنبه 18/ 03/ 1394

10:10-10:30

 

7

حسين

جعفري

دوشنبه 18/ 03/ 1394

10:30-10:50

 

8

مرتضي

جمالي كيا

دوشنبه 18/ 03/ 1394

10:50-11:10

 

9

سيدحسين

حسيني

دوشنبه 18/ 03/ 1394

11:10-11:30

 

10

داود

خلج ورجاني

دوشنبه 18/ 03/ 1394

11:30-11:50

 

11

رسول

ذوالفقاري

دوشنبه 18/ 03/ 1394

11:50-12:10

 

12

مسعود

رفيع

دوشنبه 18/ 03/ 1394

12:10-12:30

 

13

عبدالرضا

زبيدي

دوشنبه 18/ 03/ 1394

12:30-12:50

 

14

حسين

زهيري

دوشنبه 18/ 03/ 1394

12:50-13:10

 

15

رامين

سروراميني

دوشنبه 18/ 03/ 1394

14:30-14:50

 

16

ابراهیم

سلیمانی

دوشنبه 18/ 03/ 1394

14:50-15:10

 

17

عليرضا

سميعي

دوشنبه 18/ 03/ 1394

15:10-15:30

 

18

مصطفي

شاه احمدقاسمي

دوشنبه 18/ 03/ 1394

15:30-15:50

 

19

وحيد

شفيعي

دوشنبه 18/ 03/ 1394

15:50-16:10

 

20

علي

شيرزادي

دوشنبه 18/ 03/ 1394

16:10-16:30

 

21

حميد

صالحي

دوشنبه 18/ 03/ 1394

16:30-16:50

 

22

فرهاد

صفدري

دوشنبه 18/ 03/ 1394

16:50-17:10

 

23

سينا

صفري

سه شنبه 19/ 03/ 1394

8:30-8:50

 

24

محسن

صنعتكارفر

سه شنبه 19/ 03/ 1394

8:50-9:10

 

25

جعفر

عربيان اراني

سه شنبه 19/ 03/ 1394

9:10-9:30

 

26

حميدرضا

علي پور

سه شنبه 19/ 03/ 1394

9:30-9:50

 

27

صالح

غلامي

سه شنبه 19/ 03/ 1394

9:50-10:10

 

28

محمدباقر

فرزادفر

سه شنبه 19/ 03/ 1394

10:10-10:30

 

29

ابوالفضل

فصيح رامندي

سه شنبه 19/ 03/ 1394

10:30-10:50

 

30

محمد

قاسمي بيجاربنه

سه شنبه 19/ 03/ 1394

10:50-11:10

 

31

عباس

قزويني

سه شنبه 19/ 03/ 1394

11:10-11:30

 

32

محمودرضا

گليج

سه شنبه 19/ 03/ 1394

11:30-11:50

 

33

مجتبي

گمار

سه شنبه 19/ 03/ 1394

11:50-12:10

 

34

افشين

گودرزي

سه شنبه 19/ 03/ 1394

12:10-12:30

 

35

يعقوب

محسني

سه شنبه 19/ 03/ 1394

12:30-12:50

 

36

صادق

محمدسجاد

سه شنبه 19/ 03/ 1394

12:50-13:10

 

37

عباس

مصطفوي

سه شنبه 19/ 03/ 1394

14:30-14:50

 

38

سيداويس

موسوي نژاد

سه شنبه 19/ 03/ 1394

14:50-15:10

 

39

جابر

ميرزابيكي

سه شنبه 19/ 03/ 1394

15:10-15:30

 

40

روح اله

ميرزايي

سه شنبه 19/ 03/ 1394

15:30-15:50

 

41

مصطفي

نبي زاده

سه شنبه 19/ 03/ 1394

15:50-16:10

 

42

مجتبي

نديمي شهركي

سه شنبه 19/ 03/ 1394

16:10-16:30

 

43

حسن

نورالهي

سه شنبه 19/ 03/ 1394

16:30-16:50

 

44

حسين

وحيدي راد

سه شنبه 19/ 03/ 1394

16:50-17:10

 

45

حمزه

ياري

سه شنبه 19/ 03/ 1394

17:10-17:30

 

هنرهای نمایشی ( تولید سیما)

 

1

حكمت

ابوالفضل

چهارشنبه20/ 03/ 1394

8:30-8:50

 

2

عباس

اكبري

چهارشنبه20/ 03/ 1394

8:50-9:10

 

3

ارش

بايي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

9:10-9:30

 

4

حامد

بذرافكن

چهارشنبه20/ 03/ 1394

9:30-9:50

 

5

علي

برنايي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

9:50-10:10

 

6

مهدي

بهرامي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

10:10-10:30

 

7

هاشم

بي طرف نوبندگاني

چهارشنبه20/ 03/ 1394

10:30-10:50

 

8

روح الله

بيگي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

10:50-11:10

 

9

طاهر

پيشوايي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

11:10-11:30

 

10

محمد

تاميني

چهارشنبه20/ 03/ 1394

11:30-11:50

 

11

سروش

حاجي اقاجاني

چهارشنبه20/ 03/ 1394

11:50-12:10

 

12

ابوالفضل

حسن پور

چهارشنبه20/ 03/ 1394

12:10-12:30

 

13

داود

حسيني

چهارشنبه20/ 03/ 1394

12:30-12:50

 

14

محسن

حسينيه فراهاني

چهارشنبه20/ 03/ 1394

12:50-13:10

 

15

مصيب

حنايي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

14:30-14:50

 

16

سيدسهيل

خالقي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

14:50-15:10

 

17

داريوش

خسروي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

15:10-15:30

 

18

احمد

خليلااول

چهارشنبه20/ 03/ 1394

15:30-15:50

 

19

حميد

دشتي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

15:50-16:10

 

20

محمدجواد

دهقان نيري

چهارشنبه20/ 03/ 1394

16:10-16:30

 

21

محمدرضا

رحيم عليپورلشكاجاني

چهارشنبه20/ 03/ 1394

16:30-16:50

 

22

جلال

رحيمي بيدهندي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

16:50-17:10

 

23

ناصر

روستايي

چهارشنبه20/ 03/ 1394

17:10-17:30

 

24

ايمان

زارع شاه ابادي

­شنبه 23/ 03/ 1394

8:30-8:50

 

25

حسن

زارع منبر

­شنبه 23/ 03/ 1394

8:50-9:10

 

26

سيدمحمدحسن

سياح

­شنبه 23/ 03/ 1394

9:10-9:30

 

27

امين

سيف

­شنبه 23/ 03/ 1394

9:30-9:50

 

28

ناصر

شاه محمدي

­شنبه 23/ 03/ 1394

9:50-10:10

 

29

علي

شايسته فر

­شنبه 23/ 03/ 1394

10:10-10:30

 

30

سيدامين اله

شريعتي

­شنبه 23/ 03/ 1394

10:30-10:50

 

31

حميدرضا

شيخ باقري

­شنبه 23/ 03/ 1394

10:50-11:10

 

32

سلمان

صحافي

­شنبه 23/ 03/ 1394

11:10-11:30

 

33

مصطفي

صفوي پور

­شنبه 23/ 03/ 1394

11:30-11:50

 

34

ميثم

ضميري

­شنبه 23/ 03/ 1394

11:50-12:10

 

35

هادي

ضياعزيزي

­شنبه 23/ 03/ 1394

12:10-12:30

 

36

مسعود

طالبي دادوكلايي

­شنبه 23/ 03/ 1394

12:30-12:50

 

37

محمد

عبادي

­شنبه 23/ 03/ 1394

12:50-13:10

 

38

اسلام

عبادي

­شنبه 23/ 03/ 1394

14:30-14:50

 

39

مصطفي

عبداللهي طزرجاني

­شنبه 23/ 03/ 1394

14:50-15:10

 

40

علي

عزيزاللهي

­شنبه 23/ 03/ 1394

15:10-15:30

 

41

مهدي

علي

­شنبه 23/ 03/ 1394

15:30-15:50

 

42

كريم

غلامزاده مهرابادي

­شنبه 23/ 03/ 1394

15:50-16:10

 

43

علي

فيض بابايي چشمهسفيد

­شنبه 23/ 03/ 1394

16:10-16:30

 

44

محمدمهدي

قاسمي

­شنبه 23/ 03/ 1394

16:30-16:50

 

45

ابوالفضل

قاسمي بزچلويي

­شنبه 23/ 03/ 1394

16:50-17:10

 

46

محمدهادي

قناعت پيشه

­شنبه 23/ 03/ 1394

17:10-17:30

 

47

حامد

كاظمي

یکشنبه1394/03/24

8:30-8:50

 

48

عليرضا

كريمي

یکشنبه1394/03/24

8:50-9:10

 

49

احسان

كشت كارمعيني

یکشنبه1394/03/24

9:10-9:30

 

50

يونس

كوشكي

یکشنبه1394/03/24

9:30-9:50

 

51

سعيد

محمدصالحي

یکشنبه1394/03/24

9:50-10:10

 

52

ارش

محمدي

یکشنبه1394/03/24

10:10-10:30

 

53

محسن

محمودي سنزيقي

یکشنبه1394/03/24

10:30-10:50

 

54

سينا

مذهب يوسفي

یکشنبه1394/03/24

10:50-11:10

 

55

محمدعلي

مرداني

یکشنبه1394/03/24

11:10-11:30

 

56

عليرضا

مشهدي تفرشي

یکشنبه1394/03/24

11:30-11:50

 

57

سعيد

ملايي

یکشنبه1394/03/24

11:50-12:10

 

58

فرشيد

مهدي اوغلي

یکشنبه1394/03/24

12:10-12:30

 

59

سيدماجد

موسوي شفيع

یکشنبه1394/03/24

12:30-12:50

 

60

محمد

مولا

یکشنبه1394/03/24

12:50-13:10

 

61

محمدسعيد

مولوي نيا

یکشنبه1394/03/24

14:30-14:50

 

62

مهدي

ميرزايي

یکشنبه1394/03/24

14:50-15:10

 

63

جعفر

ميرناصري

یکشنبه1394/03/24

15:10-15:30

 

64

مرادعلي

نادري زاده

یکشنبه1394/03/24

15:30-15:50

 

65

محمدرضا

ناظري

یکشنبه24/03/1394

15:50-16:10

 

66

حميد

نجف ابادي

یکشنبه1394/03/24

16:10-16:30

 

67

حسين

نوري

یکشنبه1394/03/24

16:30-16:50

 

68

مجيد

نيك نفس

یکشنبه1394/03/24

16:50-17:10

 

69

حامد

نيلي احمدابادي

یکشنبه1394/03/24

17:10-17:30

 

70

اميرحسين

هنركار

یکشنبه1394/03/24

17:30-17:50

 

هنرهای نمایشی (ادبیات نمایشی)

 

 

یکشنبه24/03/1394

1

علي

ابراهيمي

دوشنبه1394/03/25

8:30-8:50

 

2

روح الدين

بازگير

دوشنبه1394/03/25

8:50-9:10

 

3

سيامك

بازوند

دوشنبه1394/03/25

9:10-9:30

 

4

ياسر

بالاجاده

دوشنبه1394/03/25

9:30-9:50

 

5

مجيد

بخشي دولت اباد

دوشنبه1394/03/25

9:50-10:10

 

6

بهنام

براتي

دوشنبه1394/03/25

10:10-10:30

 

7

محمدجواد

بياتي

دوشنبه1394/03/25

10:30-10:50

 

8

ياسين

پالاش

دوشنبه1394/03/25

10:50-11:10

 

9

سعيد

تركمان پري

دوشنبه1394/03/25

11:10-11:30

 

10

ارمان

حسيني

دوشنبه1394/03/25

11:30-11:50

 

11

مصطفي

دلدار

دوشنبه1394/03/25

11:50-12:10

 

12

سيداميرحسين

ديباج

دوشنبه1394/03/25

12:10-12:30

 

13

شهريار

رزمي جغناب

دوشنبه1394/03/25

12:30-12:50

 

14

ايمان

رضايي قلعه تكي

دوشنبه1394/03/25

12:50-13:10

 

15

محسن

شاه قلي

دوشنبه1394/03/25

14:30-14:50

 

16

برديا

شعباني نژادكيسمي

دوشنبه1394/03/25

14:50-15:10

 

17

مهدي

شمس قهفرخي

دوشنبه1394/03/25

15:10-15:30

 

18

علي

عزيزاللهي

دوشنبه1394/03/25

15:30-15:50

 

19

ميلاد

فلاح سرونداني

دوشنبه1394/03/25

15:50-16:10

 

20

محمدعلي

كريمي خشت مسجدي

دوشنبه1394/03/25

16:10-16:30

 

21

سينا

كلانتري

دوشنبه1394/03/25

16:30-16:50

 

22

نيما

كهنداني

سه شنبه 26/ 03/ 1394

8:30-8:50

 

23

سيدسينا

كوزاني

سه شنبه 26/ 03/ 1394

8:50-9:10

 

24

مجتبي

كوه كن گيگاسري

سه شنبه 26/ 03/ 1394

9:10-9:30

 

25

بهزاد

لطفي

سه شنبه 26/ 03/ 1394

9:30-9:50

 

26

مجيد

محسني

سه شنبه 26/ 03/ 1394

9:50-10:10

 

27

سعيد

محمدي

سه شنبه 26/ 03/ 1394

10:10-10:30

 

28

مهدي

معرف

سه شنبه 26/ 03/ 1394

10:30-10:50

 

29

محسن

ملكي

سه شنبه 26/ 03/ 1394

10:50-11:10

 

30

سيداحمد

موسوي

سه شنبه 26/ 03/ 1394

11:10-11:30

 

31

سيدماجد

موسوي شفيع

سه شنبه 26/ 03/ 1394

11:30-11:50

 

32

محمدرضا

نايب زاده

سه شنبه 26/ 03/ 1394

11:50-12:10

 

33

اميرحسين

نخجواني

سه شنبه 26/ 03/ 1394

12:10-12:30

 

34

مصطفي

نظري

سه شنبه 26/ 03/ 1394

12:30-12:50

 

35

عليرضا

نوروزي

سه شنبه 26/ 03/ 1394

12:50-13:10

 

36

سيدبهروز

نيري

سه شنبه 26/ 03/ 1394

14:30-14:50

 

37

مجتبي

ولي پور

سه شنبه 26/ 03/ 1394

14:50-15:10

 

38

محمدرضا

يوسفي

سه شنبه 26/ 03/ 1394

15:10-15:30

 



ثبت شده توسط : وحید حیاتی

نظر شما



نمایش غیر عمومی

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.