Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 66603
تاریخ انتشار : 27 دی 1393 15:26
تعداد بازدید : 1615

قابل توجه دانشجویان گرامی

راهنمای انتخاب واحد سامانه گلستان

قابل توجه دانشجویان گرامی: انتخاب واحد از تاریخ 28/10/1393 لغایت 1/11/1393 از طریق سامانه گلستان

قابل توجه دانشجویان گرامی:

انتخاب واحد از تاریخ  28/10/1393 لغایت 1/11/1393 از طریق سامانه گلستان به آدرس: http://golestan.iribu.ir

انجام می گردد.

بدیهی است انتخاب واحد دانشجویانی که اطلاعات آنها در سامانه گلستان وارد شده است(دین و رسانه2، علوم ارتباطات اجتماعی10، 11، 12، شبانه 1 و 2،تولید سیما18، 19، 20، تولید سیما شبانه1 و 2، ادبیات نمایشی برادران 8، 9 ، ادبیات نمایشی شبانه 1 ، ادبیات نمایشی خواهران 8) تنها از طریق همین سامانه می باشد و فرآیند انتخاب واحد به صورت دستی نخواهند داشت و مسئولیت عدم انتخاب واحد در تاریخ ذکر شده بر عهده دانشجو می باشد.


دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که بعد از انجام مراحل انتخاب واحد می بایست از فرم انتخاب واحد خود یک نسخه پرینت گرفته و به کارشناس آموزش تحویل دهند.(تحویل فرم تا هفته اول شروع کلاس ها بلامانع است)

(برای گرفتن پرینت به ترتیب ذکر شده مراحل را دنبال نمایید:

از منوی ثبت نام --->گزارش های ثبت نام--->ثبت نام--->برنامه هفتگی دانشجو در طول ثبت نام(گزارش88))

نکات قابل توجه برای کار با سامانه:

1-    برای ورود به سامانه گلستان فقط باید از مرورگر Internet Explorer  استفاده کنید .

2-    در صفحه اول سایت باید بر روی گزینه " ورود به سیستم " کلیک نمایید. مطابق شکل زیر:


 

نکته اول: به خاطر داشته باشید اطلاعیه های مختلف آموزش را از این پس در همین صفحه می توانید ملاحظه فرمایید.

نکته دوم: همچنین برای استفاده از سامانه گلستان می توانید از راهنماهای موجود در انتهای همین صفحه استفاده نمایید برای این کار مطابق شکل، نوار لغزنده را گرفته و به پایین بکشید یا با اسکرول کردن به انتهای صفحه اطلاعیه ها بروید تا بتوانید از راهنما های موجود مطابق شکل زیر بهره مند شوید:



با کلیک بر روی " راهنماهای مربوط به دانشجویان " صفحه جدیدی مطابق شکل زیر باز خواهد شد که می توانید بعد از دانلود فایل قسمت های مختلف به مطالعه آن بپردازید.



نکته مهم: به خاطر داشته باشید که این فایل های راهنما به صورت PDF می باشند که برای مطالعه آنها نیازمند نصب نرم افزار مربوط به آن خواهید بود.


1-    با کلیک بر روی گزینه ورود به سیستم به صفحه بعد منتقل می شوید در این صفحه کد امنیتی درخواستی که برای هربار ورود متفاوت است را وارد نموده بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.(مطابق شکل زیر):



 

                                                                                                

  2-    در مرحله بعد اگر از آنتی ویروس استفاده می کنید با پیغام هایی همانند شکل های زیر مواجه خواهید شد که در مورد اجازه فعال شدن سایت از شما کسب تکلیف می کند مشابه شکل به پیغام ها جواب دهید:

 






   3-    اگر آنتی ویروس بر روی سیستم شما فعال نباشد با صفحه ای مطابق شکل زیر مواجه می شوید با کلیک بر روی گزینه مشخص شده به صفحه بعد منتقل خواهید شد.


4-    حال در این صفحه می توانید  با ورود نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شده و به انجام فعالیت های مورد نیاز خود بپردازید.



دانشجویان می توانند برای استفاده از فایل های راهنمای سیستم گلستان همانطور که در بالا به آن اشاره شد از این قسمت اقدام نمایند برای دسترسی به صفحه فایل های راهنما لطفا اینجا کلیک کنید.

دقت داشته باشید که حتما در تمام مراحل  تنها از مرورگر Internet Explorer  استفاده نمایید.

 

برنامه پیشنهادی گروه برای دانشجویان دوره های مختلف

پیشنهاد گروه های  آموزشی به دانشجویان انتخاب واحد طبق جداول ذیل است:

برنامه و ساعت امتحانی نیمسال دوم 94-93

دوره 8 خواهران  ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

نشانه و معنا

120330802

2

عباسی

یکشنبه

12-10

305

16/03

30/10-12

2

کارگاه نمایشنامه نویسی

120331002

2

عارف

یکشنبه

18-16

306

18/03

30/10-12

3

جنبه های نمایشی 2

120330701

2

شهرستانی

یکشنبه

10-8

304

20/03

30/10-12

4

بررسی نظریات جدید

120330501

2

آزاد

یکشنبه

16-14

303

23/03

30/10-12

دوره 8 برادران  ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

نشانه و معنا

120330801

2

عباسی

یکشنبه

10-8

305

16/03

30/10-12

2

جامعه شناسی سینما

120332501

2

متقی زاده

دوشنبه

16-14

307

20/03

30/10-12

دوره 9برادران  ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

زبان تخصصی1

120335101

1

یزدیان

شنبه

17-16

307

23/03

30/10-12

2

زبان تخصصی2

120335201

1

یزدیان

شنبه

18-17

307

23/03

30/10-12

3

نشانه و معنا

120330801

2

عباسی

یکشنبه

10-8

305

16/03

30/10-12

4

کارگاه نمایشنامه نویسی1

120330901

2

عارف

یکشنبه

10-12

306

18/03

30/10-12

5

کارگاه نمایشنامه نویسی2

120331001

2

عارف

یکشنبه

14-16

306

18/03

30/10-12

6

جامعه شناسی سینما

120332501

2

متقی زاده

دوشنبه

16-14

307

20/03

30/10-12

7

تاریخ تطبیقی ادبیات ایران و جهان2

120330401

2

عزتی پرور

دوشنبه

18-16

307

24/03

30/10-12

                                                  

                                                   دوره شبانه1  ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

زبان تخصصی1

120335101

1

یزدیان

شنبه

17-16

307

23/03

30/10-12

2

زبان تخصصی2

120335201

1

یزدیان

شنبه

18-17

307

23/03

30/10-12

3

نشانه و معنا

120330801

2

عباسی

یکشنبه

10-8

305

16/03

30/10-12

4

کارگاه نمایشنامه نویسی1

120330901

2

عارف

یکشنبه

10-12

306

18/03

30/10-12

5

کارگاه نمایشنامه نویسی2

120331001

2

عارف

یکشنبه

14-16

306

18/03

30/10-12

6

جامعه شناسی سینما

120332501

2

متقی زاده

دوشنبه

16-14

307

20/03

30/10-12

7

تاریخ تطبیقی ادبیات ایران و جهان2

120330401

2

عزتی پرور

دوشنبه

18-16

307

24/03

30/10-12

 

دوره 18تولید سیما 

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

برنامه سازی پیشرفته 3

120220301

3

بلوکات

چهارشنبه

17-14

306

16/03

30/15-30/17

2

تهیه کنندگی

120220401

3

پاسدار

پنجشنبه

11-8

305

18/03

30/15-30/17

دوره 19تولید سیما 

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

برنامه سازی پیشرفته 1

120220101

3

بلوکات

چهارشنبه

11-8

306

16/03

30/15-30/17

2

دین و رسانه

120226501

2

رضوانی

چهارشنبه

16-14

304

20/03

30/15-30/17

3

طراحی برای تولید

120222201

2

پاسدار

پنجشنبه

16-14

305

18/03

30/15-30/17

4

روش تحقیق در تولیدبرنامه های تلویزیونی

120225301

2

اسلامی تنها

پنجشنبه

12-10

307

23/03

30/15-30/17

دوره 20 تولید سیما 

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

روش تحقیق در تولیدبرنامه های تلویزیونی

120225302

2

آذربخش

چهارشنبه

12-10

308

23/03

30/15-30/17

2

برنامه سازی پیشرفته 1

120220102

3

صالحی زاده

چهارشنبه

17-14

303

16/03

30/15-30/17

3

دین و رسانه

120226502

2

رضوانی

چهارشنبه

19-17

304

20/03

30/15-30/17

4

طراحی برای تولید

120222202

2

پاسدار

پنجشنبه

13-11

305

18/03

30/15-30/17

دوره 1 شبانه تولید سیما

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

برنامه سازی پیشرفته 3

120220302

3

بلوکات

چهارشنبه

17-14

306

16/03

30/15-30/17

2

دین و رسانه

120226502

2

رضوانی

چهارشنبه

19-17

304

20/03

30/15-30/17

3

روش تحقیق در تولیدبرنامه های تلویزیونی

120225301

2

اسلامی تنها

پنجشنبه

12-10

307

23/03

30/15-30/17

4

طراحی برای تولید

120222201

2

پاسدار

پنجشنبه

16-14

305

18/03

30/15-30/17

دوره 2 شبانه تولید سیما 

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

روش تحقیق در تولیدبرنامه های تلویزیونی

120225302

2

آذربخش

چهارشنبه

12-10

308

23/03

30/15-30/17

2

برنامه سازی پیشرفته 1

120220102

3

صالحی زاده

چهارشنبه

17-14

303

16/03

30/15-30/17

3

دین و رسانه

120226502

2

رضوانی

چهارشنبه

19-17

304

20/03

30/15-30/17

4

طراحی برای تولید

120222202

2

پاسدار

پنجشنبه

13-11

305

18/03

30/15-30/17

دوره 10علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

ارتباطات و توسعه

120110201

3

صادق نیا

سه شنبه

12-9

306

19/03

30/10-12

2

برنامه ریزی و سیاستگذاری ارتباطات

120112401

3

مهدی پور

سه شنبه

17-14

306

21/03

30/10-12

3

مبانی مطالعات انتقادی در ارتباطات

120112101

3

شرف الدین

چهارشنبه

11-8

306

17/03

30/10-12

4

ارتباطات جمعی و مسائل مهم جهانی

120113201

2

اکبری

چهارشنبه

16-14

306

24/03

30/10-12

5

مبانی حقوق بین الملل  ارتباطات

120110401

3

سرابی

پنجشنبه

12-8

307

26/03

30/10-12

دوره 11 علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

مبانی پژوهش در ارتباطات جمعی

120110101

3

پویا

سه شنبه

12-9

305

19/03

30/15-30/17

2

نظریه و مفاهیم ارتباطات جمعی

120110001

3

امیرکاوه

سه شنبه

17-14

305

21/03

30/15-30/17

3

جامعه شناسی تبلیغات

120113501

3

اسلامی تنها

چهارشنبه

11-8

305

17/03

30/15-30/17

4

دین و رسانه

120115401

2

میرخندان

چهارشنبه

16-14

305

24/03

30/15-30/17

5

زبان تخصصی

کارگاهی

3

گلستانی

پنجشنبه

17- 14

303

26/03

30/15-30/17

6

کاربرد نرم افزارهای کامپیوتری

120110501

2

فتحی

پنجشنبه

19-17

307

28/03

30/15-30/17

دوره 12علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

نظریه و مفاهیم ارتباطات جمعی

120110002

3

امیرکاوه

سه شنبه

12-9

303

21/03

30/15-30/17

2

جامعه شناسی تبلیغات

120113502

3

رحیمی

سه شنبه

19-16

303

17/03

30/15-30/17

3

مبانی پژوهش در ارتباطات جمعی

120110102

3

پویا

چهارشنبه

11-8

303

19/03

30/15-30/17

4

دین و رسانه

120115402

2

اکبری

چهارشنبه

13-11

303

24/03

30/15-30/17

5

کاربرد نرم افزارهای کامپیوتری

120110502

2

فتحی

پنجشنبه

17-15

307

28/03

30/15-30/17

6

زبان تخصصی

کارگاهی

3

یزدیان

پنجشنبه

11-8

304

26/03

30/15-30/17

دوره 1 شبانه علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

مبانی پژوهش در ارتباطات جمعی

120110101

3

پویا

سه شنبه

12-9

305

19/03

30/15-30/17

2

مبانی مطالعات انتقادی در ارتباطات

120112101

3

شرف الدین

چهارشنبه

11-8

306

17/03

30/10-12

3

کارگاه پایان نامه

120115501

2

آذربخش

چهارشنبه

16-14

308

21/03

30/10-12

4

مبانی حقوق بین المللی ارتباطات

120110401

3

سرابی

پنجشنبه

12-8

307

26/03

30/10-12

5

زبان تخصصی

کارگاهی

3

گلستانی

پنجشنبه

17- 14

303

27/03

30/15-30/17

 


 

دوره 2 شبانه علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

نظریه و مفاهیم ارتباطات جمعی

120110002

3

امیرکاوه

سه شنبه

12-9

303

21/03

30/15-30/17

2

جامعه شناسی تبلیغات

120113502

3

رحیمی

سه شنبه

19-16

303

17/03

30/15-30/17

3

مبانی پژوهش در ارتباطات جمعی

120110102

3

پویا

چهارشنبه

11-8

303

19/03

30/15-30/17

4

دین و رسانه

120115402

2

اکبری

چهارشنبه

13-11

303

24/03

30/15-30/17

5

کاربرد نرم افزارهای کامپیوتری

120110502

2

فتحی

چهارشنبه

17-15

307

28/03

30/15-30/17

6

زبان تخصصی

کارگاهی

3

یزدیان

پنجشنبه

11-8

304

26/03

30/15-30/17

 

دوره 2 دین و رسانه

ردیف

نام درس

شماره درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

تاریخ امتحان

ساعت امتحان

1

دین در رسانه

120140601

2

میرخندان

شنبه

18-16

304

24/03

30/10-12

2

رسانه دینی

120140701

2

پویا

سه شنبه

18-16

308

19/03

30/10-12

3

جامعه شناسی تبلیغات

120142601

2

اسلامی تنها

چهارشنبه

16-14

304

17/03

30/10-12

4

اخلاق و رسانه

120142101

2

خجسته

پنجشنبه

12-8

306

21/03

30/10-12


                                                       موفق و سربلند باشید

 

ثبت شده توسط : احمد مهدیه

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.