Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 62304
تاریخ انتشار : 17 آبان 1393 12:39
تعداد بازدید : 1518

برنامه و ساعت درسی ترم اول سال تحصیلی 94-93

برنامه درسی ترم اول تحصیلی 94-93

برنامه و ساعت درسی ترم اول تحصیلی 94-93 دانشکده صدا و سیما قم

برنامه و ساعت درسی ترم اول سال تحصیلی 94-93

دوره 7خواهران ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

جنبه های نمایشی ادبیات فارسی 2

2

شهرستانی

یکشنبه

10-8

305

 

2

کارگاه نمایشنامه نویسی 1و2

4

عارف

یکشنبه

12,14-16-10

306

 

3

کارگاه فیلمنامه نویسی1و2

4

داود آبادی

سه شنبه

12-8

307

 

4

مبانی نقد ادبیات نمایشی 2

2

عباسی

سه شنبه

14-16

305

 


 دوره
8 خواهران ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

جنبه های نمایشی ادبیات فارسی 1

2

شهرستانی

یکشنبه

12-10

305

 

2

کارگاه پایان نامه نویسی

2

خبری

دوشنبه

10-8

305

 

3

مبانی نقد ادبیات نمایشی 2

2

آزاد

دوشنبه

12-10

303

 

4

کارگاه فیلمنامه نویسی

2

رحمانی

دوشنبه

16-14

306

 

دوره 7برادران  ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

کارگاه نمایشنامه نویسی

2

عارف

یکشنبه

10-8

306

ادبیات8

2

جنبه های نمایشی ادبیات فارسی1

2

رحمانی

دوشنبه

10-8

306

ادبیات8

3

جنبه های نمایشی ادبیات فارسی2

2

رحمانی

دوشنبه

12-10

306

ادبیات8

4

مبانی نقد ادبیات نمایشی1

2

عباسی

سه شنبه

10-8

305

ادبیات8

5

مبانی نقد ادبیات نمایشی2

2

عباسی

سه شنبه

12-10

305

ادبیات8

  دوره 8 برادران  ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

جنبه های نمایشی ادبیات فارسی1

2

رحمانی

دوشنبه

10-8

306

ادبیات  7

2

جنبه های نمایشی ادبیات فارسی2

2

رحمانی

دوشنبه

12-10

306

ادبیات7

3

مبانی نقد ادبیات نمایشی1

2

عباسی

سه شنبه

10-8

305

ادبیات7

4

مبانی نقد ادبیات نمایشی2

2

عباسی

سه شنبه

10-12

305

ادبیات7

5

کارگاه پایان نامه نویسی

2

رضوانی

سه شنبه

18-16

303

تولید18

 

دوره 9برادران  ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

ادبیات داستانی

2

سیدی ساروی

دوشنبه

10-8

303

شبانه

2

حکمت هنر اسلامی

2

خبری

دوشنبه

12-10

305

شبانه

3

تاریخ ادبیات تطبیقی 1

2

عزتی پرور

دوشنبه

16-14

305

شبانه

4

روش تحقیق در هنر

2

خبری

دوشنبه

18-16

305

شبانه

5

مبانی فیلمنامه نویسی

2

داود آبادی

سه شنبه

16-14

307

شبانه

دوره شبانه1  ادبیات نمایشی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

ادبیات داستانی

2

سیدی ساروی

دوشنبه

10-8

303

9

2

حکمت هنر اسلامی

2

خبری

دوشنبه

12-10

305

9

3

تاریخ ادبیات تطبیقی 1

2

عزتی پرور

دوشنبه

16-14

305

9

4

روش تحقیق در هنر

2

خبری

دوشنبه

18-16

305

9

5

مبانی فیلمنامه نویسی

2

داود آبادی

سه شنبه

16-14

307

9


  دوره شبانه1  تولید سیما


ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

 

توضیحات

1

برنامه سازی تلویزیون 3

3

بلوکات

چهارشنبه

17-14

306

شبانه1

2

تهیه کنندگی

3

پاسدار

پنجشنبه

17-14

303

شبانه 1

 دوره 18  تولید سیما 

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

 

توضیحات

1

زیبا شناسی تصویر

2

دارایی

سه شنبه

10-8و16-14

306

یک­هفته در میان

2

کارگاه پایان نامه نویسی

2

رضوانی

سه شنبه

18-16

303

ادبیات 8

3

برنامه سازی تلویزیون2

3

بلوکات

چهارشنبه

11-8

306

شبانه 1

4

جامعه شناسی هنر و ارتباطات

3

متقی زاده

چهارشنبه

17-14

304

 

دوره 19  تولید سیما 

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

مخاطب شناسی

2

اکبری

سه شنبه

12-10

304

 

2

مبانی ارتباطات جمعی

2

امیرکاوه

سه شنبه

30/16-30/14

304

 

3

سمینار حکمت و هنر اسلامی

2

دیباجی

سه شنبه

30/18-30/16

308

 

4

تهیه کنندگی

3

شکیبانیا

پنجشنبه

11-8

305

شبانه1

5

شناخت ابزار در تلویزیون و سینما

2

شکیبانیا

پنجشنبه

13-11

305

شبانه1

دوره 20   تولید سیما 

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

مخاطب شناسی و افکار عمومی

2

اکبری

چهارشنبه

10-8

303

شبانه 2

2

سمینار حکمت و هنر اسلامی

2

دیباجی

چهارشنبه

30/18-30/16

304

شبانه 2

3

تهیه کنندگی

3

پاسدار

پنجشنبه

10/30-8

303

شبانه2

4

مبانی ارتباطات جمعی

2

آذربخش

پنجشنبه

10/30-12/30

308

شبانه 2

5

شناخت ابزار در تلویزیون و سینما

2

شکیبانیا

پنجشنبه

17-15

305

شبانه2

دوره 1 شبانه تولید سیما 

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره

کلاس

توضیحات

1

برنامه سازی تلویزیون 3

3

بلوکات

چهارشنبه

17-14

306

تولید 17

2

تهیه کنندگی

3

پاسدار

پنجشنبه

17-14

303

تولید 17

3

زیبا شناسی تصویر

2

دارایی

سه شنبه

10-8و16-14

306

یک هفته در میان

4

برنامه سازی تلویزیون2

3

بلوکات

چهارشنبه

11-8

306

تولید 18

5

شناخت ابزار در تلویزیون و سینما

2

شکیبانیا

پنجشنبه

13-11

305

تولید 19

 دوره 2 شبانه تولید سیما 

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره

کلاس

توضیحات

1

تهیه کنندگی

3

پاسدار

پنجشنبه

11-8

303

تولید20

2

شناخت ابزار در تلویزیون و سینما

2

شکیبانیا

پنجشنبه

17-15

305

تولید20

3

مخاطب شناسی

2

اکبری

چهارشنبه

10-8

303

تولید 20

4

سمینار حکمت و هنر اسلامی

2

دیباجی

چهارشنبه

18-16

304

تولید 20

5

مبانی ارتباطات جمعی

2

آذربخش

پنجشنبه

12-10

308

تولید 20

 

دوره 9 علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

ارتباطات و توسعه

3

صادق نیا

دوشنبه

17-14

307

 

2

برنامه سازی و سیاست گذاری ارتباطات

3

مهدی پور

سه شنبه

12-9

303

 

3

جهان سوم و امپریالیسم خبری

3

اکبری

سه شنبه

16-30/13

303

 

4

جامعه شناسی تبلیغات

3

اسلامی تنها

چهارشنبه

13-10

305

 

5

نظریه جامعه شناسی ارتباطات

2

مهرابی

چهارشنبه

16-14

305

 

دوره 10علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

کارگاه پایان نامه نویسی

2

پویا

چهارشنبه

10/30-12/30

304

 

2

نظریه های جامعه شناسی ارتباطات

2

رحیمی

چهارشنبه

17-19

307

 

3

نظریه ها و مفاهیم ارتباطات جمعی

2

امیرکاوه

چهارشنبه

17-30/14

307

شبانه1

4

تحلیل محتوای پیامهای ارتباطی

3

خیامی

پنجشنبه

13-8

307

یک هفته درمیان

5

کاربرد نرم افزارهای کامپیوتری در پژوهشهای ارتباطی

2

فتحی

پنجشنبه

18-16

307

شبانه1

دوره 11 علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

مبانی ارتباطات جمعی

2

امیرکاوه

چهارشنبه

10-8

305

 

2

افکار عمومی و مخاطب شناسی

2

اکبری

چهارشنبه

12-10

303

شبانه1

3

مبانی برنامه سازی RوT

2

صالحی زاده

چهارشنبه

15/15-15/13

303

شبانه1

4

زبان عمومی

3

مهرابی

چهارشنبه

30/18-16

305

 

5

نظریه های جامعه شناسی ارتباطات

2

متقی زاده

پنجشنبه

30/12-30/10

304

شبانه2

6

کاربرد آمار در پژوهشهای ارتباطی

2

فضل اللهی

پنجشنبه

16-14

306

شبانه2

 

دوره 12علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

مبانی ارتباطات جمعی

2

پهلوانیان

چهارشنبه

12-10

307

شبانه2

2

افکار عمومی و مخاطب شناسی

2

آذربخش

چهارشنبه

10-8

307

شبانه2

3

مبانی برنامه سازی RوT

2

امیری تهرانی

چهارشنبه

18-16

303

شبانه2

4

کاربرد آمار در پژوهشهای ارتباطی

2

فضل اللهی

پنجشنبه

18-16

306

 

5

نظریه های جامعه شناسی ارتباطات

2

متقی زاده

سه شنبه

18-16

306

 

6

زبان عمومی

3

یزدیان

پنجشنبه

30/10-8

306

شبانه2

 

دوره 1 شبانه علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

نظریه ها و مفاهیم ارتباطات جمعی

2

امیرکاوه

چهارشنبه

17-30/14

307

10

2

کاربرد نرم افزارهای کامپیوتری در پژوهشهای ارتباطی

2

فتحی

پنجشنبه

16-14

307

 

3

افکار عمومی و مخاطب شناسی

2

اکبری

چهارشنبه

12-10

303

11

4

مبانی برنامه سازی رادیو و تلویزیون

2

صالحی زاده

چهارشنبه

15/15-15/13

303

11

5

مبانی پژوهش در ارتباط جمعی

3

پویا

چهارشنبه

30/10-8

304

 

 

دوره 2 شبانه علوم ارتباطات اجتماعی

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

افکار عمومی و مخاطب شناسی

2

آذربخش

چهارشنبه

10-8

307

12

2

مبانی ارتباطات جمعی

2

پهلوانیان

چهارشنبه

12-10

307

12

3

مبانی برنامه سازی RوT

2

امیری تهرانی

چهارشنبه

18-16

303

12

4

زبان انگلیسی عمومی

3

یزدیان

پنجشنبه

30/10- 8

306

12

5

نظریه های جامعه شناسی

2

متقی زاده

پنجشنبه

30/12-30/10

304

11

6

کاربرد آمار در پژوهش های ارتباطی

2

فضل اللهی

پنجشنبه

18-16

306

11

 

دوره 1 دین و رسانه

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

دین، فرهنگ و اسطوره

2

پارسانیا

شنبه

18-16

307

دین 2

2

مطالعات انتقادی

2

امامی

یکشنبه

12-10

304

 

3

حکمت و رسانه

2

پهلوانیان

یکشنبه

16-14

304

 

4

دین در رسانه

2

میرخندان

یکشنبه

18-16

305

 

5

رسانه دینی

2

پویا

سه شنبه

12-10

304

 

6

جهان سوم و امپریالیسم خبری

2

اکبری

سه شنبه

18-16

304

 

7

سیاستگذاری و مدیریت در رسانه

2

خجسته

پنجشنبه

12-8

307

یک هفته در میان مشترک

 

 

دوره 2 دین و رسانه

ردیف

نام درس

تعداد واحد

نام استاد

روز

ساعت کلاس

شماره کلاس

توضیحات

1

نظریه فرهنگی

2

امیرکاوه

شنبه

10-8

306

 

2

روشهای تحقیق کیفی

2

پویا

شنبه

12-10

306

 

3

کارگاه پایان نامه نویسی

2

میرخندان

شنبه

16-14

306

 

4

دین، فرهنگ و اسطوره

2

پارسانیا

شنبه

18-16

307

دین 1

5

رویکرد مختلف دین پژوهی

2

مشکی

سه شنبه

10-8

304

 

6

فقه و رسانه

2

مبلغی

سه شنبه

18-16

307

 

7

سیاستگذاری و مدیریت در رسانه

2

خجسته

پنجشنبه

12-8

307

یک هفته در میان مشترک

ثبت شده توسط : احمد مهدیه

نظر شما



نمایش غیر عمومی

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.