Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 51363
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1393 0:0
تعداد بازدید : 1540

درخشش دانش آموختگان دانشکده در سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه بسیج

درخشش مراد نظری، بلال الفت و حمید علیزاده از دانش آموختگان دانشکده صدا و سیما قم در سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه بسیج همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)در فرهنگسراي انديشه برگزار شد.


 درخشش مراد نظری، بلال الفت و حمید علیزاده از دانش آموختگان دانشکده صدا و سیما قم در سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه بسیج همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در فرهنگسراي انديشه برگزار شد.
به گزارش فارس، فهرست کامل برگزیدگان سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه بسیج به شرح زیر است. از 40 برگزیده این جشنواره 3 جایزه به دانش آموختگان دانشکده صدا و سیما قم رسید.

فیلم نامه:
هیئت داوران سومین جشنواره فیلم بسیج در بخش مسابقه فیلم نامه نویسی پس از مطالعه و بررسی 68 فیلم نامه راه یافته به مرحله نهایی از بین 771 اثر ارسالی به جشنواره های استانی در نهایت هفت اثر را شایسته تقدیر و سه اثر را حائز دریافت رتبه دانست.

تقدیر
لوح تقدیر به همراه مبلغ سه میلیون ریال اهدا شد به ایرج فلاح آهی دشتی برای فیلم نامه "مرخصی تمدید شد" ازاستان مازندران، ملیحه عزیزی مفرد برای فیلم نامه "خلعت" ازاستان مرکزی، مسعود دایی زاده برای فیلم نامه "خانه سنگی" ازاستان مرکزی، حمیده حبیب وند برای فیلم نامه  "قلب های گشاده" از استان قزوین، سید مرتضی سبزقبا برای فیلمنامه "ازما" از استان خوزستان، اسماعیل کیایی برای فیلم نامه "خیمه سوزان" ازاستان چهارمحال و بختیاری و علی مردمی برای فیلمنامه "مادر، کودک، پرنده" از استان آذربایجان غربی اهدا شد.

رتبه سوم
هیئت داوران با اهداء لوح سپاس و مبلغ ده میلیون ریال، شهره شافعی نویسنده فیلم نامه "سرباز" از تهران بزرگ را بعنوان برگزیده سوم معرفی کرد.

رتبه دوم
لوح سپاس به همراه مبلغ پانزده میلیون ریال بعنوان برگزیده رتبه دوم به راضیه بهرامی راد نویسنده فیلم نامه "عروس زمستان" ازاستان سمنان معرفی شد.

رتبه اول
همچنین هیئت داوران با تقدیم لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان بیست میلیون ریال به حمید علیزاده نویسنده فیلم نامه "همان روزها" از استان بوشهرایشان را بعنوان رتبه اول معرفی کرد.
اعضای "هیئت داوران مسابقه فیلم نامه نویسی سومین جشنواره فیلم بسیج" آقایان احسان عبدی پور، سید ناصر هاشم زاده و دکتر محمد هادی کریمی بودند.

بخش نماهنگ:
در این بخش لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال به آرش رفیعی کارگردان نماهنگ "شمعدانی" از استان آذربایجان غربی و لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به  علیجان دائیان و عزیز فاضلی نژاد کارگردانان نماهنگ "پیتکو" ازسمنان اهدا شد.

بخش انیمیشن یا پویانمائی:
طرح و ایده
در این بخش لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به مهرنوش دشتی زاده برای طرح و ایده انیمیشن "رستا" ازاستان فارس کارگردانی و لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به زهرا خورشیدی برای انیمیشن "نقطه صفر پیچک ها" از استانمازندران اهدا شد.

انیمیشن منتخب
هیئت داوران برای این بخش بدون اولویت دو انتخاب داشت که  لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال به  مهرنوش دشتی زاده برای انیمیشن "رستا" ازاستان فارس و لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال به زهرا خورشیدی برای انیمیشن "نقطه صفر پیچک ها" از استان مازندرانتعلق گرفت.

بخش مستند:
لوح تقدیر این بخش به همراه جایزه نقدی به میزان پنج میلیون ریال به کاوه اقدام دوست و اسحاق راهداری برای تصویربرداری مستند "افسار آتش" از استان خوزستان تعلق گرفت و لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال نیز به سید محمود حسینی و روح اله محقق راد برای تصویربرداری مستند "بی سیم چی های تات" از استان قم اهدا شد.

تدوین
لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به  حسین بساکی برای تدوین مستند "افسار آتش" از استانخوزستان تعلق گرفت.

طرح و ایده
لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به علی و بلال الفت برای مستند "زندگی در ثانیه صفر" از استان قم اهدا شد.

کارگردانی
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به میزان پنج میلیون ریال اهدا شد به محسن فضلی کارگردان مستند "بی سیم چی های تات" ازاستان قم؛ همچنین در این بخش لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال به عبداله شیاری و حسین بساکی کارگردانان مستند "افسار آتش" از استان خوزستان تعلق گرفت.

تقدیر ویژه
هیئت داوران با تقدیم لوح ویژه و جایزه نقدی به میزان پنج میلیون ریال از نورجهان بازیار برای مستند "نورجهان" تقدیر به عمل  آورد.
مستند منتخب هیات داوران لوح سپاس و جایزه نقدی خود به میزان ده میلیون ریال تقدیم را به عبداله شیاری برای مستند "افسار آتش" از استان خوزستان اهدا کرد.

"بخش داستانی":
طراحی صحنه لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال اهدا به گروه طراحی صحنه فیلم "مرگ درجه3" ازاستان فارس اهدا شد.

موسیقی
لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به غلامرضا میرزازاده آهنگساز فیلم "نگاه سفید" از استان آذربایجان شرقی تعلق گرفت.

صدابرداری
لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال به آقای مسعود محسنی نژاد برای صدابرداری فیلم "دخیل" از استان مازندران اهدا شد.

تدوین
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ریال از امین ملک زاده برای تدوین فیلم  "مرگ درجه3" ازاستان فارس و لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال از نقی نعمتی برای تدوین فیلم "یک لحظه دیرتر" از استان اردبیل تقدیر کرد.

تصویربرداری
لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون در این بخش به حمید درخشنده برای تصویربرداری فیلم  "مرگ درجه3" از استان فارس اهدا شد.

بازیگری زن
در این بخش لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ریال به محترم زاهدی برای بازی در فیلم "گواهینامه" از استان چهارمحال و بختیاری و لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال به  ترانه کروبیان برای بازی در فیلم "دخیل" از استان مازندران تعلق گرفت.

بازیگری مرد

هیات داوران تندیس جشنواره به همراه لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال را به فرهاد ژاله برای بازی در فیلم "و خدایی که در این نزدیکی است" از استان خراسان شمالی اهدا کرد.

فیلم نامه
در بخش فیلم نامه هیات داوران لوح تقدیر خود را به همراه جایزه نقدی به میزان پنج میلیون ریال به مراد نظری نویسنده فیلم نامه "شب نیمه های ماه" ازاستان قم و لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال  را به یوسف یزدانی نویسنده فیلم نامه "عروسی مسلم" از استان اردبیل اهدا کرد.

کارگردانی
هیئت داوران در این بخش با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ریال از آقای یوسف یزدانی برای کارگردانی فیلم "یک لحظه دیرتر" ازاستان اردبیل تقدیرکرد و  لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان ده میلیون ریال را به حامد علیزاده کارگردان فیلم "مرگ درجه3" از استان فارس اهدا کرد.

فیلم منتخب
هیئت داوران در بخش داستانی، با اهداء لوح سپاس و مبلغ ده میلیون ریال به روح اله سهرابی، تهیه کننده فیلم"یک لحظه دیرتر" این فیلم را به عنوان فیلم منتخب سومین جشنواره فیلم بسیج معرفی کرد.

براساس این گزارش، انسیه شاه حسینی، حمید بهمنی، محمدعلی باشه آهنگر، محمود پاک نیت، رضا برجی، جمال شورجه و دکترعلی جعفری اعضای "هیئت داوران سومین جشنواره فیلم بسیج" بودند.

ثبت شده توسط : م.ر فرزین

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.