Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 40394
تاریخ انتشار : 24 آذر 1392 15:34
تعداد بازدید : 9802

روساء پیشین دانشکده

روساء پیشین دانشکده دانشکده صدا و سیما قم


روساء دانشکده صدا و سیما قم

دانشکده صدا و سیما قم از بدو تاسیس در سال 1377 در ساختمانی استیجاری در خیابان شهید فاطمی(دورشهر) تاکنون، دارای 6 دوره مدیریتی و رییس به شرح زیر بوده است.


 

1- 1376 تا 1377، آقاي عبدالحسين رجايي (رييس دانشكده)

2- 1377 تا 1383،حجت الاسلام دكتر سيد محمد جواد وزيري (رييس دانشكده)

 

3- 1383 تا 1388،حجت الاسلام دكتر هادي صادقي (رييس دانشكده و مركز پژوهش هاي اسلامي صدا و سيما)

 

4- 1388 تا 1392، آقاي دكتر كمال اكبري (رييس دانشكده)

 

5- 20 مهر 1392 تا 20 آبان 1392، آقاي دكتر حسين گودرزي (سرپرست دانشكده و رييس مركز پژوهش هاي اسلامي صدا و سيما)


 

6- 20 آبان 1392 تا 27 بهمن 1393، آقاي دكتر احمد پهلوانيان (رييس دانشكده صدا و سيما قم)

اخبار حوزه ریاست دانشکده

ثبت شده توسط : م.ر فرزین

نظر شما



نمایش غیر عمومی

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.